Pompy Düchting od wyłącznego przedstawiciela w Polsce

Niemieckie pompy Düchting to wysokiej jakości urządzenia, które stosowane są w różnych gałęziach przemysłu. A wyłącznym dystrybutorem marki na rynku Polskim jest firma GAA Lobex. Co ważne, oferuje ona nie tylko sprzedaż pomp Düchting, ale także doradztwo i wsparcie techniczne. Jak zakup pompy wygląda w praktyce?

GAA Lobex – doradztwo, sprzedaż, montaż, serwis

Pompy Düchting od wyłącznego przedstawiciela w Polsce

Wybór pompy uzależniony jest od wielu czynników, zarówno tych wpływających na jej wydajność, jak i tych, które dotyczą warunków jej użytkowania, a tym samym czynników, na których działanie będzie wystawione urządzenie. Dobór odpowiedniego rozwiązania nie zawsze jest oczywisty, dlatego zdarza się, że musimy skorzystać z fachowego doradztwa. Nie każdy sprzedawca oferuje tego typu usługi. W przypadku GAA Lobex klienci mogą liczyć jednak na kompleksową usługę.

Firma zapewnia o pełnym profesjonalizmie swoich specjalistów, co ważne, sama organizuje szkolenia z techniki pompowej, gdzie przekazuje swoje doświadczenie i wiedzę. To jednak nie wszystko, ponieważ oprócz doradztwa przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania w kwestii wyboru pompy Düchting, na życzenie klienta firma oferuje również montaż maszyny. Warto wspomnieć, że prowadzi ona także serwis gwarancyjny oraz serwis pogwarancyjny.

Pompy Düchting w ofercie GAA Lobex

Będąc wyłącznym przedstawicielem marki Düchting, GAA Lobex oferuje bogaty wybór urządzeń, na który składają się pompy zatapialne, pionowe i poziome. A dokładniej:

Pompy zatapialne:

 • MCS – kompozytowe pompy wirowe.
 • WRS – jednostopniowe pompy pionowe.

Pompy pionowe:

 • MCV – jednostopniowe pompy wirowe pionowe typu MCV.
 • MRV – jednostopniowe pompy wirowe pionowe typu WRV.

Pompy poziome:

 • MCC – kompozytowe i jednostopniowe pompy wirowe typu MCC.
 • IP – jednostopniowe pompy do cieczy agresywnych chemicznie typ IP (zgodne z DIN, ASME).
 • HPH – wielostopniowe poziome pompy wirowe do cieczy czystych, lekko zanieczyszczonych, neutralnych i agresywnych chemicznie (zgodne z DIN, ISO, ASME).
 • HPE – wielostopniowe poziome pompy wirowe do cieczy czystych, lekko zanieczyszczonych, neutralnych i agresywnych chemicznie.
 • HPXL – wielostopniowe pompy wirowe do cieczy zanieczyszczonych (do 10% zanieczyszczeń), neutralnych i agresywnych chemicznie (zgodne z DIN, ASME, ATEX).
 • HPXU, HPXM – wielostopniowe pompy wirowe do cieczy zanieczyszczonych (do 10% zanieczyszczeń), neutralnych i agresywnych chemicznie (zgodne z DIN, ASME, ATEX).
 • WR – jednostopniowe pompy do ścieków abrazyjnych.
 • WRX – pompy do cieczy o dużym stopniu zanieczyszczenia (zgodne z DIN, ASME).

Jak skontaktować się z GGA Lobex?

Główna siedziba GAA Lobex mieści się w Jarosławiu w województwie podkarpackim, jednak firma posiada biura regionalne rozmieszczone na terenie całej Polski. Dzięki temu można liczyć na szybki kontakt z jej przedstawicielem. Najwięcej istotnych informacji znaleźć można na stronie internetowej GAA Lobex, gdzie warto zajrzeć. Dostępna jest tam nie tylko oferta firmy, ale także szereg informacji pomocniczych, w tym np. kwestionariusz doboru pompy, gdzie można w szybki i wygodny sposób określić, jakiego urządzenia szukamy, co z kolei pozwoli firmie zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie.