Górskie apartamenty inwestycyjne Izera Park – tutaj odetchniesz pełną piersią

Niezależnie od tego, czy szukamy nieruchomości z myślą o inwestycji, czy w celach mieszkaniowych, apartamenty Izera Park ze względu na swoją wyjątkową lokalizację dają poczucie niezwykłej swobody obcowania z naturą w jej najpiękniejszej odsłonie. Kompleks znajduje się bowiem w otoczeniu świerkowego lasu, majestatycznych Gór Izerskich i zjawiskowego strumienia. Wszystko to wpływa niezwykle kojąco, pozwalając na chwilę oddechu i relaksu. Co jeszcze oferuje Izera Park w Świeradowie Zdroju? Dlaczego warto zainteresować się tą nieruchomością?

Górskie apartamenty inwestycyjne Izera Park – tutaj odetchniesz pełną piersią

Kompleks apartamentowców w Świeradowie Zdroju

Jedna z najnowszych inwestycji deweloperskich w Świeradowie Zdroju, nowoczesny kompleks apartamentowców, wznoszonych przy ul. Zakopiańskiej 23 A, to niezaprzeczalnie wyjątkowy projekt, który łączy w sobie stylową architekturę, inspirowaną lokalną tradycją budowlaną, z przepięknym otoczeniem gór, lasu i wody z okolicznego strumienia.

Prace budowlane ruszyły we wrześniu 2023 roku i mają potrwać do listopada 2025 roku. Przez ten czas ma powstać pięć kilkukondygnacyjnych budynków, w których znajdzie się 161 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni – od 26 do 103 metrów kwadratowych. Są to lokale o różnym rozkładzie pomieszczeń dostępne w opcji 1, 2 i 3 pokojowej. Wszystkie są wyposażone w kompleksowy aneks kuchenny, strefę wspólną oraz łazienkę.

Górskie apartamenty inwestycyjne Izera Park – tutaj odetchniesz pełną piersią

Apartamenty Izera Park wykończone pod klucz z licznymi udogodnieniami

Mieszkania dostępne są w opcji wykończenia pod klucz. Co ważne, apartamenty Izera Park są już dostępne w przedsprzedaży! Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronie www – Izera Park Świeradów. Kompleks będzie wyposażony w liczne udogodnienia, takie jak recepcja, strefa saun i siłownia, pokój zabaw dla dzieci, przestrzeń coworkingowa, rowerownia czy narciarnia. W podziemnych kondygnacjach znajdą się również miejsca postojowe, a dla właścicieli pojazdów elektrycznych dostępna będzie stacja ładowania.

Apartamenty Izera Park blisko atrakcji turystycznych

Atrakcyjność inwestycji Izera Park jest zdeterminowana przez jej niezwykłą lokalizację – w samym sercu Gór Izerskich – i wszystkiego, co oferuje. A jest tego naprawdę bardzo dużo, począwszy od tras narciarskich na Izerskim Stoku, znajdującym się zaledwie 400 metrów od apartamentów, poprzez turystyczne trasy rowerowe i piesze oraz takie atrakcje, jak wieże widokowe, wodospady czy Izerski Park Ciemnego Nieba, na uzdrowiskach znajdujących się w Świeradowie Zdroju skończywszy. Samo miasto także jest bardzo malownicze i bogate w zabytki architektoniczne – w tym unikalną krytą halę spacerową prowadzącą do Domu Zdrojowego.

Góry Izerskie, idealne miejsce na rekreację, relaks i wyciszenie

Góry Izerskie to doskonałe miejsce na wakacyjny wypoczynek. Pod względem turystyki sezon trwa tutaj cały rok, oferując liczne atrakcje w tym również te zimowe w postaci białego szaleństwa na okolicznych stokach. W pozostałe miesiące można czerpać radość z piękna gór poprzez wycieczki piesze czy jazdę na rowerze. Ponadto Świeradów Zdrój to świetne miejsce wypadowe do zwiedzania innych karkonoskich miejscowości czy terenów – niedaleko znajduje się Szklarska Poręba, do Karpacza jest trochę ponad 40 kilometrów, a takie miasta jak Wrocław, Drezno czy Praga są oddalone o niespełna 160 kilometrów.