Zalety horyzontalnych przewiertów sterowanych.

Rozwój technologii bezwykopowych zrewolucjonizował dzisiejsze budownictwo. Obecnie przewierty horyzontalne stosuje się w celu wykonania różnego rodzaju instalacji. Przy tej formie pracy korzysta się z nowoczesnych systemów pomiarowych i sterujących. Horyzontalne przewierty sterowane zaliczamy do nowoczesnych technologii bezwykopowych.

Dlaczego warto zdecydować się na horyzontalne przewierty sterowane?

Horyzontalne przewierty sterowane to metoda bezinwazyjna, która na tle innych metod wyróżnia się całym szeregiem zalet. W dzisiejszych czasach wiele instytucji, przedsiębiorstw czy też osób prywatnych chętnie decyduje się na takie rozwiązanie. Jest to znakomita alternatywa dla prac wykonywanych według tradycyjnych metod. Horyzontalne przewierty sterowane doskonale sprawdzą się zarówno na terenach silnie zurbanizowanych, jak i na obszarach, które charakteryzują się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Warto również zaznaczyć, że metody bezwykopowe w wielu takich miejscach są jedną możliwą do zastosowania technologią. Są one przyjazne dla ludzi i środowiska nie generują, bowiem takich niedogodności jak nadmierny hałas czy uciążliwy kurz, a co najważniejsze podczas wykonywania tego typu robót warstwy gleby i systemy korzeniowe nie ulegają ziszczeniu. Brak wykopów jest bez wątpienia ogromna zaletą, dzięki temu prace związane z wykonywaniem instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych czy energetycznych nie generują wysokich kosztów społecznych.

Zalety horyzontalnych przewiertów sterowanych.

Horyzontalne przewierty sterowane w ofercie firm Les-Gaz.

Do horyzontalnych przewiertów sterowanych firma Les-Gaz wykorzystuje najwyższej jakości sprzęt marki DITCH WITCH. Oferta firmy skierowana jest nie tylko do jednostek samorządowych czy dużych przedsiębiorstw, ale także do indywidualnych osób prywatnych. Usługi wykonywane są zarówno na terenie Krakowa, czyli miasta, w którym mieści się siedziba firmy, jak i na obszarze innych miejscowości w całej Polsce. Szczegółowe informacje dotyczące horyzontalnych przewiertów sterowanych odnajdziemy na stronie internetowej firmy pod adresem http://lesgaz.com/przewierty-sterowane.html. Warto dodać, że firma ta świadczy swoje usługi w sposób rzetelny i solidny, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa oraz przy wykorzystaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Działalność firmy Les-Gaz poparta jest certyfikatem ISO, a zatrudnieni tu pracownicy to prawdziwi specjaliści, którzy swoje obowiązki wypełniają w profesjonalny sposób. Jeżeli chodzi o wykonywanie horyzontalnych przewiertów sterowanych to firma Les-Gaz dzięki użyciu nowoczesnych maszyn może pracować na odległości nawet do 50 metrów. Oprócz przewiertów firma wykonuje również przeciski pod trakcją kolejową, drogami, chodnikami, a także zajmuje się renowacją rurociągów, wierceniem w betonie oraz instalacją wody, sprężonego powietrza czy też kanalizacji i centralnego ogrzewania. Warto zdecydować się na usługi tego właśnie przedsiębiorstwa, ponieważ posiada ono liczne referencje i wielu zadowolonych klientów.