Gdzie warto kupić dobrej jakości drabiny ewakuacyjne?

Drabina ewakuacyjna to bardzo ważny element konstrukcyjny. Drabiny ewakuacyjne montuje się w celu zapewnienia bezpieczeństwa i podniesienia komfortu wykonywania różnego rodzaju prac na wielu obiektach takich jak np.: magazyny, hale produkcyjne czy też budynki z wyższymi kondygnacjami.

Drabiny ewakuacyjne – co to jest?

Drabiny ewakuacyjne to przedmioty, które wykorzystywane są przede wszystkim do szybkiego i sprawnego wejścia do danego obiektu czy też w celu umożliwienia bezpiecznego opuszczenia budynku w przypadku pojawienia się ewentualnych sytuacji kryzysowych. Z drabin ewakuacyjnych korzysta się także w trakcie wykonywania prac monterskich i konserwacyjnych przedmiotów umieszczanych na dachu obiektu czy też wtedy, kiedy trzeba odśnieżyć daną budowle. Pamiętajmy, że ze względu na to, że od jakości wykonania tego typu przedmiotu zależy bezpieczeństwo wielu osób, dlatego zawsze należy wybierać wyłącznie drabiny wykonane z najlepszych, atestowanych materiałów, pochodzące od godnych zaufania, rzetelnych producentów.

Drabiny ewakuacyjne marki Drabest.

Przedsiębiorstwo Drabest to znana polska firma, która posiada ponad 30 - letnie doświadczenie w produkcji i sprzedaży najwyższej jakości sprzętu ułatwiającego bezpieczne wykonywanie pracy na wysokościach. Firma Drabest w swojej ofercie posiada miedzy innymi rusztowania i różnego rodzaju drabiny, w tym drabiny ewakuacyjne. Drabiny ewakuacyjne dostępne w firmie Drabest to konstrukcje, które składają się z dowolnej ilości modułów, dzięki temu wysokość drabiny jest odpowiednio dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Zakupimy tu drabiny ewakuacyjne wykonane z: aluminium, stali nierdzewnej czy też blach ocynkowanej. Wszystkie z oferowanych modeli posiadają niezbędne atesty, deklaracje zgodności oraz certyfikat BHP. Co ważne dostępne są one w niezwykle atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Gdzie warto kupić dobrej jakości drabiny ewakuacyjne?

Jakie elementy wchodzą w skład drabin ewakuacyjnych sprzedawanych przez firmę Drabest?

Podstawowe elementy wchodzące w skład drabiny ewakuacyjnej marki Drabest to przede wszystkim: pobocznice, stopnie oraz kosz antyspadowy. W sklepie tym możemy zakupić także takie elementy jak: podest spoczynkowy boczny, zabezpieczenie wejścia drabiny ewakuacyjnej, stopy mocowania do podłoża czy tez podest spoczynkowy wewnętrzny. Szerokość całkowita drabin ewakuacyjnych marki Drabest mieści się w przedziale od 540 mm do 560 mm. Należy podkreślić, że w trosce o bezpieczeństwo osób korzystających z tego rodzaju konstrukcji stopnie we wszystkich modelach drabin ewakuacyjnych marki Drabest są antypoślizgowe. W zależności od konkretnego modelu mogą one jednak posiadać zmienne wartości profili. Poszczególne modele drabin różnią się pomiędzy sobą także rodzajem surowca użytego do produkcji kosza antyspadowego. Warto natomiast zaznaczyć, że specjaliści zatrudnieni w firmie Drabest w profesjonalny sposób doradzą nam wybór właściwego modelu, tak aby zakupiona przez nas drabina była jak najlepiej dopasowana do konkretnego budynku czy też do danych warunków.