Inoxa - renomowany dystrybutor elementów złącznych i osprzętu żeglarskiego

Inoxa to firma ceniona za wysoką jakość produktów dostępnych w relatywnie niskich cenach. Firma oferuje klientom biznesowym elementy złączne, które odporne są na korozję i działanie kwasów oraz osprzęt żeglarski.

Lider polskiego rynku

Dzisiaj Inoxa jest powszechnie uważana za największego gracza na polskim rynku elementów złącznych cechujących się takimi właściwościami jak nierdzewność czy też odporność na kwasy. Klienci od niemal 20 lat otrzymują najlepsze rozwiązania i darzą firmę zaufaniem ze względu na ogromne zaangażowanie oraz doświadczenie, jakim wykazuje się na każdym kroku.

Oferta firmy obejmuje szerokie spektrum elementów złącznych. Cały asortyment łączy jedna wspólna cecha, a mianowicie szanowana i ceniona marka. Produkty oferowane przez firmę Inoxa to tylko i wyłącznie elementy najwyższej klasy, desygnowane logiem najznamienitszych producentów, dzięki czemu nabywcy mogą być pewni maksymalnej jakości i wytrzymałości produktów.

Poza złączami, w asortymencie znaleźć można również bogaty wybór osprzętu żeglarskiego, a w nim łańcuchy i zawiasy, bloczki, szekle i inne. Dystrybutor zapewnia, że wszystkie oferowane produkty spełniają najwyższe standardy wytrzymałości, przez co są w stanie poradzić sobie nawet
w najtrudniejszych warunkach.

Inoxa - renomowany dystrybutor elementów złącznych i osprzętu żeglarskiego

W przypadku tak specjalistycznego sprzętu jak ten w ofercie, niezwykle ważna jest możliwość skorzystania przed zakupem z porady fachowca. Firma zatrudnia specjalistów, którzy doradzają każdemu klientowi w kwestii doboru sprzętu pod własne potrzeby. Ponadto, warto wskazać na jeszcze jedną usługę świadczoną przez firmę, mowa tu o pomocy technicznej. Doradztwem technicznym zajmują się fachowcy cechujący się nie tylko olbrzymią wiedzą, ale również i doświadczeniem.

Niepodważalna jakość

Jak wspomniano już we wstępie, Inoxa to w swojej kategorii marka numer 1 w Polsce. Firma posiada szereg certyfikatów, nagród i wyróżnień będących potwierdzeniem jakości świadczonych usług. Wśród nich najważniejsze to:

  • 7-krotne wyróżnienie w Rankingu Gazele Biznesu
  • Diament miesięcznika Forbes – rok 2016
  • Członek EFDA – renomowanej organizacji, zrzeszającej dystrybutorów z całej Europy.