Kontenery mieszkalne w Polsce

Kontener mieszkalny to bardzo ciekawy pomysł na wykorzystanie kontenerów morskich. Kontenery morskie to wszechstronne przedmioty, które posiadają wiele różnych ciekawych zastosowań, a wszystko to, dlatego że cechuje je prosta a zarazem bardzo uniwersalna konstrukcja. Dzięki swoim zunifikowanym rozmiarom znalazły one zastosowanie nie tylko w transporcie, ale także w wielu innych branżach i biznesach.

Użycie kontenera morskiego, jako kontenera mieszkalnego.

                Tworzenie mieszkań z kontenerów morskich to popularny trend na świecie. Do Polski moda na kontenerowe mieszkania przywędrowała miedzy innymi ze Skandynawii i Stanów Zjednoczonych. Tam tego typu budownictwo jest często stosowane, ponieważ to bardzo wygodna forma mieszkania. Ważną cechą, która charakteryzuje kontener mieszkalny jest to, że jego adaptacja do celów mieszkaniowych przebiega w bardzo szybki i sprawny sposób. Z kontenera morskiego można stworzyć wymarzone lokum. Dodatkowo takie gotowe już mieszkanie można bez problemu przetransportować w wybrane przez nas miejsce, dlatego też kontener mieszkalny stanowi doskonała alternatywę dla tradycyjnego budynku murowanego.  

Kontener mieszkalny, jako oryginalny i wygodny dom dla każdego.

Popularny kontener morski, który z zewnątrz liczy 40 stóp długość udostępnia nam pomieszczenie o powierzchni około 30 metrów kwadratowy jest wiec to, zatem niewiele mniej niż w standardowej kawalerce. Jeżeli interesuje nas większa powierzchnia możemy zdecydować się na zakup mieszkania z połączonych kontenerów. Kontenery można ze sobą łączyć zarówno w poziomie jak i w pionie. Czasami kontenery mieszkalne ustawiane są w asymetryczny sposób wówczas powstają, ciekawe i bardzo oryginalne budowle. Kontener mieszkalny często nabywany jest po to, aby korzystać z niego w czasie wakacyjnych urlopów, ma on wówczas pełnić funkcje domku letniskowego. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które lubią wypoczywać na swoim. Jeżeli wiec podczas letniego odpoczynku cenimy sobie prywatność, cisze i spokój warto wziąć pod uwagę taki pomysł. Dzięki temu, że w miejscowości, do której wybieramy się na wakacje będzie znajdował się nasz kontener mieszkalny nie będziemy musieli więcej martwic się o wolne miejsca w odpowiadających nam pokojach hotelowych, ponadto zawsze standard naszego wypoczynku będzie uzależniony tylko od nas samych, a na wyjazd będziemy mogli zdecydować się nawet w ostatniej chwili. Dodatkowo kontener mieszkalny to lokal całoroczny, więc wyjazd możemy zaplanować nawet w chłodniejsze dni.

Kontenery mieszkalne w Polsce

 Decydując się na kontener mieszkalny warto wybrać sprawdzoną i doświadczona firmę z branży, a taką jest z pewnością firma EcoContainers. Przedsiębiorstwo to działa na rynku kontenerów już ponad 25 lat i posiada wielu zadowolonych klientów. W ofercie firmy znajdziemy solidny i bezpieczny kontener mieszkalny SMART HAUSE, dostępny w trzech różnych wersjach. Są to wersja deweloper plus, wersja Comfort oraz wersja Premium. Kontenery mieszkalne sprzedawane przez tą firmę to produkty przyjazne dla środowiska oraz ekonomiczne.