New Holland Agriculture z coraz bogatszą ofertą

New Holland Agriculture to uznana marka produkująca sprzęt ściślej lub luźniej związany z bardzo szeroko rozumianym rolnictwem i robotami ziemnymi. Przedstawiciele koncernu na wrześniowych targach rolnych Agro Show w Bednarach mieli dla zgromadzonych bardzo dobre wiadomości. Firma postanowiła bowiem poszerzyć wachlarz swoich produktów w Polsce. W następnych miesiącach u dilerów sprzętu pojawią się dodatkowo minikoparki i mini ładowarki, koparko-ładowarki, a także ładowarki kołowe, w tym urządzenia kompaktowe. 

Przedstawiciele koncernu zapewnili, że ich ekspansja w sektorze maszyn rolniczych będzie nabierała tempa. W ofercie dilerów nowe urządzenia pojawią się na przełomie roku, a niedługo potem można będzie się spodziewać realizacji pierwszych zamówień. W całym 2019 roku bardzo mocno przyspieszyć ma także sprzedaż maszyn budowlanych New Holland. Szefowie marketingu koncernu są przekonani, że firmie uda się wyraźnie powiększyć udział w rynku.

New Holland Agriculture z coraz bogatszą ofertą

Jako podstawowe przeznaczenie nowej fali maszyn określone zostały usługi komunalne i infrastrukturalne wykonywane przez nabywców urządzeń. Dofinansowanie na nie będzie można uzyskać dzięki funduszom unijnym, co na pewno ułatwi sfinansowanie zakupów. 

Na terenie Polski Północno-Zachodnim dilerem New Holland jest firma Reiffeisen Agro-Technika (Reitech), której przedstawiciele podkreślali ponadto bardzo mocno, że jeśli zapotrzebowanie pojawi się także w branży budowlanej, na pewno spotka się ono z odpowiednią odpowiedzią. Oprócz sprzedaży oferowany będzie też korzystny wynajem. Na poparcie swoich słów Reitech zaprezentował w czasie targów mini ładowarkę o sterowaniu burtowym L218, kompaktową koparko-ładowarkę W80C i koparko-ładowarkę B115C.